Reklamní agentura Znojmo - webové stránky, SEO, tisk, focení - Brno, Mikulov

WEBDESIGN

Webové stránky a prezentace jsou dnes již standardním prostředkem marketingu. GOLDEN ORANGE vytváří stránky na míru, design je proto vždy originálem. Snažíme se vytvářet osobité stránky, které pomáhají dotvářet image a styl našeho klienta. Webové stránky a prezentace jsou dnes již standardním prostředkem marketingu. GOLDEN ORANGE vytváří stránky na míru, design je proto vždy originálem. Snažíme se vytvářet osobité stránky, které pomáhají dotvářet image a styl našeho klienta. Dále vytváříme webové prezentace pro města, obce, svazky obcí a příspěvkové organizace. Tyto webové stránky mají nejenom moderní grafiku ale jsou i plně funkční a splňují zákonné povinnosti - úřední deska, povinné informace (zákon 109/1999 Sb.), bezbariérový přístup, elektronickou podatelnu a registr oznámení. Vytvořením vaší webové prezentace naše služby nekončí. Na základě smlouvy budeme webové stránky spravovat, kontrolovat jejich správné fungování a editovat obsah přesně podle Vašich přání.

web tvorba
toup

 

MARKETING

Dnes nezbytná součást stránek, díky ní se Vaše stránky budou zobrazovat na předních pozicích všech hlavních vyhledávačů. Jako nástroje používáme SEO, SKLIK, GOOGLE ADWORDS, FACEBOOK, INSTAGRAM a spoustu dalších.

 

GRAFICKÉ STUDIO

Jednou z hlavních činností GOLDEN ORANGE je grafické studio. Grafiku děláme vždy na té nejlepší úrovni, ať už jde o tiskoviny, webové stránky, postery, či novoročenky nebo CIM (Corporate Identity Manual).

tuzka
foto

 

FOTOGRAFICKÉ STUDIO

Fotografování je náš koníček a součást práce zároveň. Více než desetileté fotografické zkušenosti úročíme ve prospěch našich klientů při různých typech fotografování, jakou jsou: portrétové foto, svatby, reportážní fotografie, kompozice, produtkové fotografie, interiérové a exteriérové fotografie. Dle našich zkušeností víme, že fotografie prodávají a na kvalitě fotografií, ať už jsou to webové stránky nebo tiskoviny, velmi záleží.